O nas

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje? Pragniesz zaszaleć za granicą w ostatni wieczór „wolności” ? Zastanawiasz się gdzie oświadczyć się Swojej drugiej połówce , by zapamiętała ten dzień na zawsze?

Te i wiele innych okazji wyszukamy za Ciebie, biorąc pod uwagę tylko Twoje indywidualne potrzeby i wymagania.
Nie wychodząc z domu przeżyjesz coś czego nie dostaniesz w żadnym biurze podróży.
Naszymi atutami są przede wszystkim atrakcyjne ceny , jak również to, że nasze wyjazdy nie zobowiązują Cię do brania urlopu gdyż czas trwania podróży zaczyna się od 2-3 dni .

Gwarancją udanego wypoczynku jest to, że zapłacisz tylko za to na co się zdecydujesz.

Razem z nami Świat stoi przed Tobą otworem:
Masz możliwość zbadania zakątków Polski, rozszerzenia swoich horyzontów w Europie oraz poznania innych , obcych kultur na całym Świecie.

Napisz do Nas! Otwórz przed nami swoje pragnienia a razem z nami przeżyjesz wycieczkę marzeń!

Możliwości jakie proponujemy są tak duże, że nie jesteśmy w stanie poinformować Ciebie o wszystkim. Istniejemy dla Ciebie, a każde z Twoich wymagań postaramy się zaspokoić.

Działamy jako firma infobrokerska , wyszukująca najkorzystniejsze sprawdzone informacje z sieci. Wieloletnie podróże pozwoliły na nawiązanie współpracy z właścicielami baz noclegowych z całego Świata. Bogate doświadczenie w wyszukiwaniu informacji w sieci pozwala nam stworzyć ofertę wyjątkową przede wszystkim pod względem cenowym. Jesteśmy w stanie stworzyć ofertę począwszy od transportu oraz noclegu, kończąc na stworzeniu mapek dojazdowych do wszelkich atrakcji w danym mieście.

 

Zapraszamy do współpracy

Trip Creator

Comments are closed.